Flash News

Ditari i Opozitës

Pastrimi i lumenjve, Malltezi publikon pamjet: 2 mln euro u përplanë nga Zoto, situata mbetet alarmante

Pastrimi i lumenjve, Malltezi publikon pamjet: 2 mln euro u përplanë

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi publikon pamjet nga prita lumore në Shkumbin dhe lënia në harresë e menaxhimit të mbetjeve urbane.

Në një postim në facebook, Malltezi kujton se 2 milionë euro janë paguar nga Blendi Klosi për Klodian Zoton e inceneratorëve, por situate vijon të mbetet alarmante.

 

Të fundit