Flash News

Ditari i Opozitës

Përfundon takimi me Berishën, Meta largohet nga selia blu

Përfundon takimi me Berishën, Meta largohet nga selia blu

Përfundon takimi mes kryetarit të Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe kryedemokratit Sali Berisha. Bisedimet në selinë blu zgjatën rreth 30 minuta.

Kreu i PL-së, nuk është prononcuar, por ka falënderuar mediat, pasi ka dalë nga takimi. Mbetet për t’u parë nëse Berisha do të ketë një dalje për mediat.

Takimi vjen pak ditë para protestës së 6 dhjetorit, që besohet se ka qenë fokusi i bisedës.

 

Të fundit