Flash News

Ditari i Opozitës

Përplasjet në takimin e Ramës në Milano, Berisha: Nderim heronjve të vërtetë të emigracionit dhe diasporës!

Përplasjet në takimin e Ramës në Milano,  Berisha: Nderim

Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me përplaset mes disa të rinjve të grupit "Diaspora" dhe stafit të Ramës në takimin që i i fundit  zhvilloi sot në Milano. 

Berisha ka shpërndarë videon në të cilën shihen që organizatorët  tentojnë ti nxjerrin të rinjtë studentë që kërkojnë të respektohet e drejta legjitime dhe kushtetuese e tyre.

 

Të fundit