Flash News

Ditari i Opozitës

Plani për uljen e taksave/ Këlliçi: Qytetarët kanë "përqafuar" programin tim, kudo gjen nevojën për ndryshim

Plani për uljen e taksave/ Këlliçi: Qytetarët kanë

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” , për kryetar Bashkie në Tiranë, Belind Këlliçi vazhdon të vizitojë çdo zonë të kryeqytetit për tu njohur më mirë me problematikat e qytetarëve.

Me anë të një postimi në Facebook, Këlliçi shkruan se e ka ndeshur kudo nëpër Tiranë, nevojën qytetare për ndryshim.

"Qytetarët e Tiranës dhe biznesi i vogël e kanë pritur mirë programin tim për zbutjen e kostos së jetesës, transportin publik falas dhe uljen e taksave e tarifave bashkiake.Te "Myslym Shyri" si kudo tjetër, gjen nevojën për ndryshim," shkroi Këlliçi.

Të fundit