Flash News

Ditari i Opozitës

Premtoi se do të bëjë zero taksën e ushqimit, Vasili: Kryeministri gënjeu, kush e beson e ka problemin me veten

Premtoi se do të bëjë zero taksën e ushqimit, Vasili:

Nëkryetari i LSI, Petrit Vasili ka postuar në facebook, një video ku shfaqet kryeministri Rama para ardhes në pushtet ku premtonte se do të bëjë zero taksën e ushqimit.

Vasli thotë se kryeministri gënjeu dhe kush e beson fjalën e tij e ka problemin me veten dhe me asnjë tjetër.

Postimi i plotë:

Ja si genjeshtente KM ose Krye Mashtruesi edhe per buken e gojes! (VIDEO).

KM kishte premtuar te bente ZERO, TVSH- ne per ushqimet e shportes.

Ushqimet e shportes jane mbijetesa e qytetareve.

GËNJEU. Nuk e mbajti kurrë premtimin!

Kush e beson më KM ose Krye Mashtruesin e ka problemin vetem me veten dhe me asnje tjeter.

Të fundit