Flash News

Ditari i Opozitës

Protesta para bashkisë së Tiranës, Meta: Kjo është opozita e vërtetë!

Protesta para bashkisë së Tiranës, Meta: Kjo është

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në rrjetin e tij social "facebook" ka postuar foto nga protesta që mbajti sot opozita para bashkisë së Tiranës.

Në foton e publikuar nga Meta është Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi, sekretari i Përgjithshëm i PD dhe deputeti Flamur Noka dhe ish-deputeti i PD, Klevis Balliu. 

Ballë për Ballë me Regjimin!
Kjo është Opozita e Vërtetë!”, shkruan Meta.

Të fundit