Flash News

Ditari i Opozitës

Takimi i Grupit Parlamentar të PD-së, ja deputetët e pranishëm

Takimi i Grupit Parlamentar të PD-së, ja deputetët e

Grupi parlamentar i PD-së po zhvillon një mbledhje në selinë blu, ku po zhvillohet mbledhja.

Mbledhja drejtohet nga kryetari i grupit parlamentar  Gazment Bardhi, Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Flamuar Noka, dhe deputeti Ervin Salianji.

Pak para nisjes së mbledhjes, kreu i grupit parlamentar Gazment Bardhi, tha se bashkimi i demokratëve në shtëpinë e tyre shënon një ditë të mirë për ta.

Në këtë mbledhje do diskutohet për vijimin e aksionit të përbashkët opozitar 

Të pranishëm në mbledhje janë; kreu i grupit Gazment Bardhi, Sekretari i Përgjithshëm Flamur Noka, deputeti Ervin Salianji, nënkryetari Oerd Bylykbashi, Edi Paloka, Ina Zhupa, Sorina Koti, Iuf Çela, Albana Vokshi, Asllan Dogjani, Luan Baçi dhe të tjerë.

Të fundit