Flash News

Ditari i Opozitës

Takimi i Ramës në Athinë, Sula: U kënaqën se ishte Noizy

Takimi i Ramës në Athinë, Sula: U kënaqën se ishte

Deputeti i PD-së, Dashnor Sula komentoi takimin i kryeministrit Edi Rama me emigrantët në Athinë ishte për të ardhur keq.

I ftuar në Ora News, Sula tha se emigrantët kënaqën se ishte i pranishem reperi Noizy .

Sula: Situata që ishtë takimi atje në Athinë në respekt të emigrantëve padiskutim por nga pikëpamja e qasjes që bëri Kryeministri dhe mazhoranca në tërësi është për të ardhur keq.

Për të mos e tepruar që është e turpshme.

Mënyra si shkoi Rama dhe mënyra si shkuan autobusët dhe mënyra si shkoi administrata sikur do pushtojnë Greqinë. Edhe bën thirrje nacionaliste që mua më vjen keq.

U kënaqën se ishte Noizy se qejf e kanë për muzikën.

Po të ishte një takim normal me shumë vlerë do ishte madje unë do e vlerësoja maksimalisht.

Jo për të pasur angazhim ekstrem të strukturave të mazhorancës në të gjitha format dhe mënyrat.

Të fundit