Flash News

Ditari i Opozitës

“Tirana reale mes baltës, jo e lustruar”, Vasili: Në 14 maj shqelmosni propagandën e pështirë të Veliajt

“Tirana reale mes baltës, jo e lustruar”, Vasili: Në 14

Petrit Vasili ka komentuar situatën në kryeqytet përmes një postimi në profinin e tij në “Facebook”. Nënkryetari i Partisë së Lirisë ka publikuar një video nga rruga Vangjel Noti në Laprakë, e cila ndohet disa qidnra metra larg qendrës dhe në pamjet e publikuara është e “zhytur”.

POSTIMI I PLOTË:

Shqelmosni propaganden e pështirë te Veliajt! Kjo eshte Tirana reale mes baltes dhe jo ajo e lustruara me propaganden neveritshme te Veliajt

Rruga Vangjel Noti në Laprakë disa qendra metra larg qendres se Tiranes e zhytur Një ndër rrugët më me ngarkesë që lidh pjesën e Laprakës, Don Bosko dhe më gjëre me Veriun e Shqipërisë.

Kjo rrugë përdoret shpesh nga shoferët për tju shmangur trafikut që bëhet nga ish-Sheshi Shqiponja, kthesa e Kamzës me drejtim Veriun e Shqipërise. Ne 14 maj shqelmosni propagenden e peshtire te Veliajt!

Të fundit