Flash News

Ditari i Opozitës

Tragjedia në Lushnjë, Bardhi: Të gjithë jemi me ju në këto momente të vështira!

Tragjedia në Lushnjë, Bardhi: Të gjithë jemi me ju në

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi reagoi pas shpërthimit sot pasdite në Lushnjë, ku si pasojë humbën jetën babë e bir dhe shtatë të tjerë u plagosën, përfshirë deputetin e Partisë Socialiste, Bujar Çela.

Në emër të grupit parlamentar të PD shpreh ngushëllimet e mija më të sinqerta për familjen Hoxha për humbjen e familjarëve të tyre të dashur në ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në Lushnje.

Të gjithë jemi me ju dhe familjen tuaj në këto momente të vështira. Uroj shërim të shpejtë për kolegun deputet Bujar Çela dhe të gjithë qytetarët e plagosur nga kjo ngjarje shumë e rëndë”, shkruan Bardhi.

 

Të fundit