Flash News

Ditari i Opozitës

Tre muaj para zgjedhjeve, zbardhet SMS e Bashës për anëtarët e Kryesisë së PD-së dhe krerëve të degëve

Tre muaj para zgjedhjeve, zbardhet SMS e Bashës për anëtarët
Lulzim Basha, kreu i PD

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha iu ka dërguar pasditen e djeshme një mesazh anëtarëve të Kryesisë së PD-së dhe krerëve të degëve.

Përmes një porosie të qartë, tekstin e të cilës e ka siguruar “BalkanWeb”, lideri i PD-së kërkon ndihmën e tyre, kur na ndajnë pak muaj nga zgjedhjet.

Rrjetet sociale, thotë kryedemokrati, në kohën e pandemisë, por edhe për faktin se shumë media nuk e pasqyrojnë, mbeten mjet i rëndësishëm për shpërndarjen e mesazheve drejt qytetarëve. Ndaj, ju kërkon të bashkëpunojnë dhe ndajnë në profilet e tyre postimet e PD, në mënyrë që të shpërndahen dhe rishpërndahen sa më shumë.

Tre muaj para zgjedhjeve, zbardhet SMS e Bashës për anëtarët

Ditari politik

Të fundit