Flash News

Ditari i Opozitës

VIDEO/ Basha publikon shembujt: Zëvendësojini drejtuesit nëse nuk jeni i kënaqur

VIDEO/ Basha publikon shembujt: Zëvendësojini drejtuesit nëse nuk

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, përmes një video të postuar në rrjetet sociale, ka këshilluar qytetarët që t'i ndrrojnë drejtuesit nëse nuk ndihen të kënaqur me ta. 

Kryeopozitari, përmes videois tregon rastin e një restoranti ku ushqimi që nuk të pëlqen kthehet, apo ndërrohet një produkt i blerë dhe sipas tij kështu duhet të ndodhë edhe me drejtuesit e vendit, të zëvendësohen kur nuk i pëlqejnë më qytetarëve.

"Zëvendësojini!

Kurrë mos e humbni shpresën për Shqipërinë! Nuk jeni të kënaqur me drejtuesit? Zëvendësojini!" shkruan Basha krahas videos.

Të fundit