Flash News

Ditari i Opozitës

VIDEO/ Demokratët ia marrin valles tek rruga e Salës

VIDEO/ Demokratët ia marrin valles tek rruga e Salës

Me atmosferë, muzikë, këngë dhe brohoritje është pritur ditën e sotme marrja e vulës dhe logos së Partisë Demokratike nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Qytetarë, simpatizantë janë mbledhur siç do nate tek rruga e Salës, po kësaj here me një atmosferë krejt ndryshe.

 

Të fundit