Ditari i Opozitës

Video/ Kostoja e landfillit të Sharrës, Bardhi : Në fund, mafiozët hanë kokat e njëri – tjetrit dhe përfundojnë në burg!

Video/ Kostoja e landfillit të Sharrës, Bardhi : Në fund,

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi tregon se landfilli i Sharrës me kosto, sipas tij, 430.6 milionë euro është skenari perfekt për një “giallo alla Rilindja”. Ai shton se në mafiozët hanë kokat e njëri – tjetrit dhe përfundojnë në burg.

Postimi i plotë:

Frymëzim për skenare filmash me mafiozë! Mashtrime, vjedhje, korrupsion, armë, çuna problematikë! Ah, se desh harruam groposjen e plehrave. Skenari perfekt për një “giallo alla Rilindja”!

Veçse kujdes! Në fund, mafiozët hanë kokat e njëri – tjetrit dhe përfundojnë në burg!

Denonco korrupsionin masiv të kësaj qeverie! Shpërndaje këtë video!

Ditari politik

Të fundit