Flash News

Ditari i Opozitës

VIDEO/ “Transformim rrënjësor i bashkive”, Meta i bindur: Zgjedhjet e 14 majit do jenë historike

VIDEO/ “Transformim rrënjësor i bashkive”, Meta i bindur:

Ilir Meta nuk e ka fshehur optimizmin e tij ku theksoi se zgjedhjet e datës 14 maj do të jenë historike. Në një reagim në profilin e tij në “Facebook”, kryetari i Partisë së Lirisë u shpreh se këto zgjedhje lokale do të sjellin transformim rrënjësor të bashkive dhe buxhetet do jenë në funksion të qytetarëve.

POSTIMI I PLOTË:

Zgjedhjet e 14 Majit do të jenë historike!
Ato do të sjellin transformimin rrënjësor të Bashkive tona dhe buxhetet e tyre do të jenë vetëm në funksion të interesave dhe shërbimeve ndaj qytetarëve.

Të fundit