Flash News

Ditari i Opozitës

Vula iu kthye Berishës, si e pritën vendimin e Apelit deputetët e PD-së

Vula iu kthye Berishës, si e pritën vendimin e Apelit deputetët e

Të buzëqeshur dhe duke përshëndetur me dy gishta. Kështu e kanë pritur vendimin e Gjykatës së Apelit deputetët e Rithemelimit sot, e cila vendosi që t’i kthejë vulën e PD-së ish-kryeministrit Sali Berisha.

Siç shihet nga pamjet e publikuara nga LSA, deputetët Flamur Noka, Gazment Bardhi, Agron Gjekmarkaj Luan Baçi dhe demokratë të tjerë, nuk e fshehin entuziazmin pas vendimit.

Vula iu kthye Berishës, si e pritën vendimin e Apelit deputetët e

Të fundit