Flash News

Ditari i Opozitës

Vula iu rikthye Berishës, Balliu: Nuk ndalet më uragani i lirisë!

Vula iu rikthye Berishës, Balliu: Nuk ndalet më uragani i lirisë!

Shefi i organizimit në PD, Klevis Balliu ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Apelit i ka rikthyer vulën e PD ish-kryeministrit Sali Berisha. Në një postim në rrjetet sociale ai shkroi se uragani i lirisë nuk ndalet më.

Postimi i Balliut: 

Nuk ndalet më uragani lirisë!

E drejta dhe sakrifica shpirtërore,historike e demokratëve nuk humbi po triumfojë.

Strategjia politike e Sali Berishës me rithemelimin e ktheu partinë në themelin e lindjes.

Korrupsioni, krimi organizuar dhe kryeministri me gjithë veglat e pështira kanë pësuar sot blackout.

Të fundit