Flash News

Ditari i Opozitës

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: Shkodra e paduruar për të votuar Koalicionin! Bashkë fitojmë

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: Shkodra e paduruar për të votuar

Ilir Meta ishte në Shkodër për një takim me kandidatët për zgjedhjet lokale të 14 majit. Kryetari i Partisë së Lirisë bëri një postim në profilin e tij në “Facebook” ku u shpreh optimist për fitoren e koalicionit.

“Me kandidatet dhe kandidatët e mrekullueshëm të Partisë të Lirisë për Shkodrën! Zëri i rinisë shkodrane do të dëgjohet si asnjëherë në Këshillat Bashkiake më 14 Maj!"

"Për Shkodrën që u përket të rinjve! Bashkë Fitojmë!”, shkruan Meta në rrjetet sociale, ndërsa në fotot që ka publikuar shihet i shoqëruar dhe nga kryetari aktual i Bashkisë së Shkodrës, Bardh Spahia. Shkodra e paduruar për të votuar Koalicionin! Bashkë Fitojmë!”, thuhet në mesazhin e Metës.

Të fundit