Flash News

Ditari i Opozitës

Zjarri i fuqishëm në Shkodër, Berisha: U shkaktua nga mafia për të ndërtuar kullat e dr*gës

Zjarri i fuqishëm në Shkodër, Berisha: U shkaktua nga mafia

Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar një ditë pasi një zjarr i përnmasave të mëdha përfshiu zonën e tregut të rrobave në qytetin e Shkodrës, duke djegur 80 njësi tregtare dhe 5 banesa.

Sipas Berishës në një postim në facebook, zjarri u shkaktua nga mafia për të ndërtuar kullat e drogës.  

“Mafia e ndërtimit shkrumboi tregun dhe banesat në Shkodër për të ndërtuar kullat e drogës. Qindra të papunë dhe të pastrehë! Krim”, shkruan Berisha.

Të fundit