Flash News

E-TJERA

Të shtëna me armë zjarri në Korçë, një i vrarë dhe një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Korçë, një i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Korçës.

Një person është gjetur i vrarë në afërsi të një hoteli, ndërsa një tjetër është plagosur në lagjen numër 10. Mësohet se viktima është i seksit mashkull. 

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe rrethanat e ngjarjes. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku ka rrethuar të gjithë zonën.

Të fundit