Flash News

E-TJERA

Krim në familje, burri vret gruan dhe vëllanë e tij në Gramsh

Krim në familje, burri vret gruan dhe vëllanë e tij në

Një krim në familje është shënuar pasditen e sotme në fshatin Tervol të Njësisë Administrative Pishaj në Gramsh.

Burri ka vrarë me armë gjahu gruan dhe vëllain e tij.

Mësohet se autori Xhevit Sinani rreth 75 vjeç ka ekzekutuar bashkëshorten e tij, Zegjine Sinani por edhe të vëllanë, Shaqir Sinani për motive që ende nuk dihen.

Pas krimit të rëndë, autori ka marrë në telefon fëmijët ku u ka treguar për krimin që ka kryer.  

Të fundit