Flash News

Kosova

Krim në familje në Kosovë, dhëndri vret me thikë vjehrrin

Krim në familje në Kosovë, dhëndri vret me thikë

Një krim në familje ka ndodhur gjatë natës së mbrëmshme në Prishtinë.

Sipas autoriteteve vendase, një i ri ka qëlluar me thikë vjehrrin duke i shkaktuar vdekjen.

 Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00, në rrugën “Ali Vitia”.

Aktualisht hetuesit policor në koordinim me prokurorin e shtetit, janë në kërkim të personit të dyshuarit ( i identifikuar si Edon Bujupi, 28 vjeç) si dhe kanë nisë hetimet për sqarimin e të gjitha rrethanave që kanë të bëjnë me këtë ngjarje.

  

 

Të fundit