Flash News

E-TJERA

22-vjeçari në Lushnje i jep fund jetës

22-vjeçari në Lushnje i jep fund jetës

Një 22 vjeçar është gjetur pa shenja jete këtë të mërkurë në fshatin Pluk në Lushnje.

Uniformat blu bëjnë me dije se i riu është gjetur nga familjarët në oborrin e banesës.

Ndërkaq paraprakisht dyshohet se ai është vetëvarur.

 

Lushnjë/Informacion paraprak

Rreth orës 18:10, në fshatin Pluk, Lushnjë, është gjetur i pajetë nga familjarët, në oborrin e banesës, shtetasi K. H., 22 vjeç, i cili dyshohet se është vetëvarur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij rasti.

Të fundit