Flash News

E-TJERA

66 raste në Fier, infektohen 20 nxënës, mësues e infermierë

66 raste në Fier, infektohen 20 nxënës, mësues e

66 raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit në Fier. Nga të infektuarit 20 janë nxënës në shkolla të ndryshme, mësues, mjekë dhe infermierë.

Mësohet se të prekur ka edhe nga radhët e bluzave të bardha, si dhe në një kompani private.

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 311 raste pozitive në vendin tonë.

Të fundit