Flash News

E-TJERA

8 përballjet e radhës në Champions League/ ‘Ankthi’ i  sfidës Inter-Real, rikthehet Liverpool-Milan

8 përballjet e radhës në Champions League/ ‘Ankthi’

Champions League do të vijojë turneun e saj sot me 8 përballjet e radhës.

Dy prej sfidave do të luhen në orën 18:45. Dortmundi luan përballë turqve të Besiktas, kurse Sherif Tiraspol do të presë në shtëpi Shakhtar Donetsk.

6 ndeshjet e tjera do të luhen në orën 21:00 ku ndër sfidat më interesante spikat përballja mes Interit dhe Realit të Madridit. Në arenën e kampionëve rikthehet edhe klasikja Liverpool-Milan.

Paris Saint-German i Leo Messit do të luajë në transfertë me Club Brugge. Atletico e Madridit do të presë “Metropolitano” portugezët e Portos.

Ndërkohë nuk lihen pas as dy sfidat: Man. City-Leipzig dhe Sporting Lisbon-Ajax.

8 përballjet e radhës në Champions League/ ‘Ankthi’

Të fundit