Flash News

E-TJERA

Abuzuan sek*ualisht me një 31-vjeçar me aftësi të kufizuara, arrestohen dy persona në Elbasan

Abuzuan sek*ualisht me një 31-vjeçar me aftësi të

Policia e Elbasanit ka ndaluar B. J., 44 vjeç, dhe R. B., 59 vjeç, pasi dyshohet se kanë kryer marrëdhënie seksuale me një 31-vjeçar me aftësi të kufizuara.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan ndaluan me iniciativë shtetasit B. J., 44 vjeç, banues në Elbasan dhe R. B., 59 vjeç, banues në fshatin Mengël, pasi më datë 15.04.2024, në ambientet e Policisë, është paraqitur një shtetase 60-vjeçe (bashkë me djalin e saj 31 vjeç), e cila ka kallëzuar se shtetasit B. J. dhe R. B., më datë 04.04.2024, kanë kryer marrëdhënie seksuale me djalin e saj 31-vjeç, me aftësi të kufizuara.”- njofton policia.

 

Të fundit