Flash News

E-TJERA

Aksident në autostradën Levan-Vlorë, ndërron jetë një person, një tjetër në gjendje të rëndë

Aksident në autostradën Levan-Vlorë, ndërron jetë
Foto ilustruese

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është në gjendje të rëndë për shkak të një aksidenti të shënuar pak minuta më parë në aksin e vjetër Levan-Vlorë.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.  Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje.

Vijon...

Ditari politik

Të fundit