Flash News

E-TJERA

Aksident i katërfishtë në Durrës, 10 të plagosur, mes tyre edhe fëmijë

Aksident i katërfishtë në Durrës, 10 të plagosur, mes

Një aksident masiv ka ndodhur tek Plepat në Durrës. Katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Për pasojë, raportohet se janë plagosur 10 persona të cilët ndodheshin në automjete. Mes tyre, disa janë edhe fëmijë.

Nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërsa policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje.

Të plagosur janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Të fundit