Flash News

E-TJERA

Aksident i rëndë në Korçë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Aksident i rëndë në Korçë, makina përplas
foto iustruese

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur sot në aksin Korçë-Pogradec.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Lumalas, ku makina ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Të fundit