Flash News

E-TJERA

Aksident i rëndë në Korçë, plagoset çifti i bashkëshortëve, gruaja në gjendje të rëndë

Aksident i rëndë në Korçë, plagoset çifti i

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Dardhë të Korçës.

Mjeti tip Jeep ka dalë nga rruga dhe për pasojë janë plagosur çifti i bashkëshortëve që ndodheshin brenda tij.

Dyshohet se gruaja është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ambulanca dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes.

Të fundit