Flash News

E-TJERA

Aksident në aksin Berat-Lushnjë/ Makina përplaset me trafik-ndarësen, drejtuesi “arratiset” nga vendngjarja

Aksident në aksin Berat-Lushnjë/ Makina përplaset me

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Berat-Lushnje në afërsi të “Rotondos së Moravës”.

Një mjet tip “Mercedes Benz” është përplasur me trafik-ndarësen, ku për pasojë është dëmtuar pjesa e përparme e automjetit.

Por drejtuesi nuk është gjetur në vendngjarje. Nuk dihen ende shkaqet se përse është larguar dhe nëse në “Benz” ka pasur edhe pasagjerë.

Policia e ka gjetur mjetin e braktisur dhe me dyer të hapura. Ndërkohë grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e aksidentit.

 

Të fundit