Flash News

E-TJERA

Aksident në aksin Çermë-Lushnjë, kamioni del nga rruga

Aksident në aksin Çermë-Lushnjë, kamioni del nga rruga

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në aksin rrugor “Çermë-Lushnjë”.

Shoferi 57-vjeçar ka humbur kontrollin e kamionit dhe për pasojë ka dalë nga rruga. Mësohet se nga aksidenti janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

 

Të fundit