Flash News

E-TJERA

Aksident në aksin Levan-Tepelenë, dy të plagosur

Aksident në aksin Levan-Tepelenë, dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur në aksin Levan-Tepelenë.

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë, është dëmtuar shoferi dhe pasagjeri.

“Rreth orës 12:20, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, shtetasi P. A., ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Nga aksidenti janë dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe një pasagjere, të cilët ndodhen në spital, për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

Të fundit