Flash News

E-TJERA

Lezhë/ Furgoni i Ministrisë së Shëndetësisë del nga rruga, shoferi pësoi arrest kardiak

Lezhë/ Furgoni i Ministrisë së Shëndetësisë del

Furgoni i Ministrisë së Shëndetësisë doli nga rruga pasi drejtuesi i saj, A. S., 50 vjeç, humbi kontrollin e mjetit.

50-vjeçari pësoi arrest kardiak teksa drejtonte furgonin e për pasojë humbi jetën. Nga aksidenti pasagjerët shpëtuan pa lëndime.

“Rreth orës 10:00, në aksin rrugor “Lezhë-Milot”, shtetasi A. S., rreth 50 vjeç, teksa drejtonte automjetin, dyshohet se ka pësuar arrest kardiak. Si pasojë, automjeti ka dalë nga rruga dhe 50-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor po kryen veprimet për zbardhjen e rrethanave të rastit", njofton policia.

Të fundit