Flash News

E-TJERA

Aksident në Belsh, plagoset nëna me dy fëmijët

Aksident në Belsh, plagoset nëna me dy fëmijët

Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përfshirë nga flakët, në Belsh, si pasojë janë plagosur tre persona, një nënë me dy fëmijët e saj.

Qytetarët kanë nxjerrë nga makinë nënën me fëmijët e saj binjakë, pa shpërthyer ende në flakë.

Ndërkohë të plagosurit janë transportuar drejt spitalit.

Të fundit