Flash News

E-TJERA

Aksident në bulevardin “Gjergj Fishta”, makina merr përpara barrierën e rrugës

Aksident në bulevardin “Gjergj Fishta”, makina merr

Një aksident ka ndodhur pak më para në Bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë.

Dy mjete, njëra tip “Benz” dhe tjetra “Lancia” janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa nuk dihet nëse ka të lënduar.

Sikurse shihet dhe në foto “Lancia” ka thyer barrierën e rrugës dhe ka hipur në trotuar, duke rrezikuar këmbësorët.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Aksident janë shtuar shumë në vendin tonë.

Aksident në bulevardin “Gjergj Fishta”, makina merr

Të fundit