Flash News

E-TJERA

Aksident në Durrës, makina përfundon në kanal, 4 të plagosur

Aksident në Durrës, makina përfundon në kanal, 4 të

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Manëz-Gjiri i Lalëzit të Durrësit, ku një makinë ka përfunduar në kanal.

Si pasojë e aksidentit  janë plagosur 4 persona të cilët udhëtonin në mjetin tip ‘Opel’.

Ata janë ndihmuar nga kalimtaret e rastit, ndërkohë Policia dhe autoambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

 Ende nuk dihet gjendja e tyre ndërkohë nga pamjet shihen që kanë dalë anës rrugës për të pritur ambulancën dhe janë gjakosur.

Aksident në Durrës, makina përfundon në kanal, 4 të

Të fundit