Flash News

E-TJERA

Aksident në Nikël, "Audi" përplas për vdekje 77-vjeçarin

Aksident në Nikël, "Audi" përplas për vdekje


Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pak më parë në Nikël.

Mjeti tip "Audi" i drejtuar nga shtetasi E. K., 23 vjeç, ka aksidentuar shtetasin S. S., 77 vjeç.

Si pasojë e aksidentit 77-vjeçari ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të fundit