Flash News

E-TJERA

Aksident në Peqin-Elbasan, ndërron jetë një person

Aksident në Peqin-Elbasan, ndërron jetë një person

Nga aksidenti me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Peqin-Elbasan.

Sipas të dhënave të para nga policia, fshatin Lazaren dy mjete janë përplasur me njëra tjetrën, duke i shkaktuar vdekjen pasagjerit të njërit prej mjeteve të përfshira në aksident.
'Më datë 11.06.2021, rreth  orës 21:20, në aksin rrugor  Elbasan-Peqin, në fshatin Lazaren,  Peqin, janë përplasur mjetet Kamioçin dhe mjeti tip "Ford",  si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë pasagjeri në mjetin  tip " Ford". Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.'- njofton policia.

Të fundit