Flash News

E-TJERA

Aksident në punë, ndërron jetë minatori në Bulqizë

Aksident në punë, ndërron jetë minatori në Bulqizë
Foto ilustruese

Një aksident në punë i ka marrë jetën minatorit, 49 vjeçar. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme.

Fiqiri Karaj ka humbur jetën sot teksa punonte në një galeri në minierën e Bulqizës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e ngjarjes ndërkohë që trupi i viktimës është dërguar për ekspertizë.

Të fundit