Flash News

E-TJERA

Aksident në Rrugën e Kombit, plagosen 3 anëtarët e familjes

Aksident në Rrugën e Kombit, plagosen 3 anëtarët e familjes

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në “Rrugën e Kombit” në afërsi të degëzimit të Rrëshenit.

Një automjet tip “Fuoristradë” është perplasur teksa ka qënë duke lëvizur në këtë aks.

Burime paraprake bëjnë me dije se në makinë ishte duke udhëtuar një familje, babai nëna dhe vajza e tyre. Këta të fundit kanë pësuar dëmtime të lehta dhe janë nisur drejt spitalit të Rrëshenit për ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur grupi hetimor i cili pritet të zbardhë shkaqet e aksidentit

Të fundit