Flash News

E-TJERA

Aksident në Shkodër, plagosen babë e bir

Aksident në Shkodër, plagosen babë e bir

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Një motomjet që drejtohej nga shtetasi N. K., 38 vjeç, ka dalë nga rruga. Si pasojë janë dëmtuar shtetasi N. K. dhe djali i tij, 14 – vjeçar.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 14:00, në aksin rrugor “Shkodër-Shirokë”, motomjeti që drejtohej nga shtetasi N. K., 38 vjeç, ka dalë nga rruga. Si pasojë janë dëmtuar shtetasi N. K. dhe djali i tij, 14 – vjeçar, që udhëtonte në këtë motomjet, të cilët janë dërguar për mjekim në spitalin rajonal të Shkodrës.

 

 Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Të fundit