Flash News

E-TJERA

Aksident në Tiranë, automjeti përmbyset në mes të rrugës

Aksident në Tiranë, automjeti përmbyset në mes të

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, një automjet, është përmbysur në mes të rrugës.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe drejtuesi i mjetit, por policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Të fundit