Flash News

E-TJERA

Aksident në Tiranë, makina përplaset me urbanin e Kamzës

Aksident në Tiranë, makina përplaset me urbanin e Kamzës

Një automjet tip “Golf“ ka goditur në pjesën e pasme urbanin e linjës së Kamzës, në Tiranë.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa sic mund të shihet dhe në pamjet e mëposhtme, mjetet janë dëmtuar pjesërisht nga goditja.

 

Të fundit