E-TJERA

Video/ Aksident në Tiranë, shoferi 19-vjeçar 'merr para' pemën, më pas përplas 30-vjeçaren në trotuar

Video/ Aksident në Tiranë, shoferi 19-vjeçar 'merr

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në rrugën “Xhanfizo Keko” në Tiranë.

Sipas policisë, një makinë që drejtohej nga një 19-vjeçar ka dalë nga rruga, duke bërë që fillimisht të përplaset me një pemë dhe më pas me një këmbësore rreth 30 vjeç.  

"Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i mjetit po shoqërohet në ambientet e Komisariatit nr.4, për veprime të metejshme hetimore", thotë policia.

 

Të fundit