Flash News

E-TJERA

Aksidenti në aksin Lushnje-Rrogozhinë, gjendet trupi i pajetë i shoferit 21-vjeçar

Aksidenti në aksin Lushnje-Rrogozhinë, gjendet trupi i pajetë i

Është gjetur trupi i pajetë i shoferit 21-vjeçar i cili u aksidentua mbrëmjen e djeshme në aksin Lushnje-Rrogozhinë.

Fabjol Ibraliu u gjet disa metra larg makinës mes bimësisë së dendur.

Ibraliu ishte duke udhëtuar me shpejtësi kur fillimisht është përplasur me makinat e paguara pranë dhe më pas ka përfunduar në afërsi të banesave.

Të fundit