Flash News

E-TJERA

Aksident i rëndë në Greqi, humb jetën i riu shqiptar

Aksident i rëndë në Greqi, humb jetën i riu shqiptar

Një 25 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident të rëndë në Halkidiki të Greqisë.

Mjeti me targa NZP – 4087 i drejtuar nga Roberto Pojani 25 vjec, nga fshati Pojan i Maliqit, humbi kontrollin e mjetit për shkaqe të paqarta dhe u përplas me një pemë.

Ngjarja ndodhi në aksin Nea Fokaia – Sani, 650 metra para se të shkosh në hotelin “Sani Dunes”.

Të fundit