Flash News

E-TJERA

Aksidentohen dy makina në Gjirin e Lalzit, dyshohet për viktima

Aksidentohen dy makina në Gjirin e Lalzit, dyshohet për viktima
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Hamallaj në Gjirin e Lalzit.

Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete e për pasojë ka persona të plagosur. Po ashtu, dyshohet se ka edhe viktima.

Ende nuk ka një reagim zyrtar nga policia dhe nuk dihet shkaku i aksidentit.

Të fundit