Flash News

E-TJERA

Çani hedh dyshime për një takim “të fshehtë”: Arben Ahmetaj është në Londër me Ramën

Çani hedh dyshime për një takim “të

Gazetari Arian Çani ka hedhur dyshime se kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministri Arben Ahmetaj mund të jenë takuar në Londër.

I ftuar në studion e Euronews Albania, Çani tha se ka informacion të sigurt që Arben Ahmetaj është në Londër, por spekulon nëse mundet apo jot ë ketë pasur një takim me kryeminisrin Rama

“Kam një informacion. Po ia lejoj vetes të spekuloj. Rastis që fiks sot që Rama është në Londër, ndodhet edhe Ben Ahmetaj në Londër. Jam kurioz ta di do të takohen të dy bashkë. Nuk e shpika është e sigurt që është në Londër Ahmetaj. Unë po spekuloj a do të takohen apo janë takuar”, tha Çani.

Të fundit