Flash News

E-TJERA

Automjeti del nga rruga, ndërron jetë 22 vjeçari

Automjeti del nga rruga, ndërron jetë 22 vjeçari
Foto ilustruse

Një 22 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti mëngjesin e sotëm.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Laç-Patok, ku drejtuesi i mjetit tip “Opel” R.Z., banues në Laç, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Kështu bën me dije policia, ndërsa shton se grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Ditari politik

Të fundit